Vinil Baskı Fiyatları

Vinil Baskı Tutarları

Vinil Baskı Tutarları
dijital baskı açık hava reklamcılık sektöründe sizlere daima yenilikler katmaya devam ediyor. Büyük boyut dijital baskı merkezimiz de en büyük baskı ebatımız 50 metreye 60 metre kumaş baskı yaparak üstün dereceli kırmıştır. Kurumsal firmaların tercihi olan Reklam Baskı Merkezimizde sizlere kurumsal çözümler sunulmaktadır.

Vinil Baskı Fiyatları
Vinil Baskı Tutarları

Kurumsal firmaların haricinde bireysel müşterilerimize de aynı özveri ile hizmet sağlamaktayız. Vinil baskı düğün, vinil germe m2, iç mekan baskı, kanvas baskı, branda poster ve online branda baskı benzer biçimde daha bir fazlaca kategoriler de sizlere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Dijital Baskı Fiyat listesindeki fiyatlarımızın hesaplamalarını inceledikten sonrasında açıklamalarına göz atabilirsiniz.

280gr Vinil Baskı
280gr vinil branda ince branda olup çoğu zaman emlak afişleri, doğalgaz afişleri, evlilik pankartlarında kullanılan araç-gereç cinsidir. Büyük ebatlar için kullanılması önerilmez. Metrekaresi ölçülmesi için soldan sağa ve yukarıdan aşağının ölçüleri alınıp bir biri ile çarpılır. Çıkan ölçü sayısı 0-14 metrekare altında ise o fiyat sıralaması ile çarppılır. Yaptıracağınız poster ise soldan sağa ve yukarıdan aşağı alınan ölçü ile birbiri ile çarpılır ondan sonra kaç tane yapılacaksa çarpılır. Ondan sonra çıkan net ölçü yukarıdaki fiyat listesine nazaran hesaplanır. Yaptıracağınız afişte fazladan özellikler olacaksa eğer dikiş, kuş gözü benzer biçimde özellikler eklenecekse bizimle iletişime geçebilirsiniz.

440gr Vinil Branda Baskı Tutarları
440gr vinil branda baskı fiyatlarınız için bir üstteki benzer biçimde aynı şekilde metrekare ve fiyatınızı hesaplayabilirsiniz. Cephe kapalama benzer biçimde fazladan uygulamalar için bizimle iletişime geçiniz. Uygulama hizmetleri yerin durumuna nazaran, yüksekliğe nazaran fiyatlar değişmektedir.

450gr Avrupa Vinil Branda Baskı Tutarları
450gr Avrupa vinil branda baskı fiyatlarınız için bir üstteki benzer biçimde aynı şekilde metrekare ve fiyatınızı hesaplayabilirsiniz. Cephe kapalama benzer biçimde fazladan uygulamalar için bizimle iletişime geçiniz. Uygulama hizmetleri yerin durumuna nazaran, yüksekliğe nazaran fiyatlar değişmektedir.

Bez Poster Baskı Tutarları
Bez afişlerde de ölçüleri hesaplama şeklide hepsinde aynıdır. Bez afişler için daha ilkin branda baskılardan ilkin kullanılırdı. Şuanda günümüz teknolojine uydurularak tekrardan baskı için kullanılmaktadır. Bez baskılar gene çoğu zaman minik ve büyük ölçülerde kullanılmaktadır. Sadece bu bez afişler fazladan olarak dikiş atılması zorunludur. Daha uzun ömürlü olması için

Folyo Baskı Tutarları
Folyo baskıları çoğu zaman cam ve cephe kaplamalarda kullanılır. Ölçülendirme ve fiyatlandırma şekli öteki ürünlermiz benzer biçimde aynı yapılır. Maksimum folyonun baskı ölçüsü 152cm’dir. ölçüsü 152 santimetre’den fazla olanlar için bindirme payları oluşturmak gerekebilir. Folyo baskılarınız yapıldıkdan sonrasında bunların uygulanması gerekmektedir. Bu uygulamaları usta ve profosyonel kişilerin yapması baskılarınızın daha kaliteli olarak gösterir.

One way vision Baskı Tutarları
One way vision folyolar halk dilinde delikli folyo olarak bilinir. Bu folyonun en mühim özelliği ise içerden dışarıyı görebilir dışarıdan içeriyi gösteremez baskılarınızı net olarak dışardaki insanoğlu görebilir. Fakat sizde dışardan geçenleri daha net ve rahat şekilde görürsünüz.

Afis

Next Post

Tabela Baskı

Cts Mar 27 , 2021
Tabela Baskı Nedir? Tabela Baskı İmalatı Firmamızda Seri Ve Bant Usulüyle Yapılmaktadır. İmalat Surecinde Tabela Baskı Ölçü Ve Ebatlarına Hassasiyetle Dikkat Edilmekte Mümkün Olan En Canlı Ve Gerçek Renkler Uygulanmaya Çalışılmaktadır. Tabela Baskı İmalatı Esnasında Ulusal Ve Küresel Standartlara Uyulmakta, Maksimum Müşteri Memnuniyeti Ve Optimum Fiyat Hedeflenmektedir. Tabela Baskı Tanıtım, […]
Tabela Baskı

Son Yazılar