Türk Bayrağı Yuvarlak Resimleri

Türk bayrağımız, dünyanın en güzel, ve şerefli ve en çok saygı duyulan bayraktır. Türk bayrağı al renkli bir zemin üzerinde beyaz hilal şeklinde bir ay ve yıldızdan oluşur. Türk bayrağımız geçmişte ve günümüzde yaşayanlar için değil, ülkemizin tarihine saygı duyan her bir dünya vatandaşı için oldukça önemli ve değerlidir. Türk bayrağımızın arkaplan rengi veren kırmızı vatanımız için şehit olan şehitlerimizin kanlarını temsil etmektedir.

Vatanımızı milletimizi simgeleyen Türk bayrağımızın yuvarlak görsellerini sizler için bir araya getirdik. Yuvarlak daire şeklinde olan Türk bayrağı görselleri hemen indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Türk Bayrağı Siyahtan Kırmızıya Geçiş

 

 

 

 

 

 

 

 

The post Türk Bayrağı Yuvarlak Resimleri first appeared on Türk Bayrakları.

Next Post

Köyün Zirvesine Şehitlerin Anısına Türk Bayrağı Dikildi

Cts May 29 , 2021
Köyün zirvesine şehitlerin hatırasına Türk Bayrağı diktiler Giresun’un Görele ilçesinin Soğukpınar köyü gençleri tarafından yaklaşık 800 rakımlı Böğürtlen Tepesine şehitlerin hatırası için 24 metrekare büyüklüğünde Türk bayrağı dikilerek, şehitler anıtı yapıldı. Giresun’un Görele ilçesinin Soğukpınar köyü gençleri tarafından yaklaşık 800 rakımlı Böğürtlen Tepesine şehitlerin hatırası için 24 metrekare büyüklüğünde Türk […]

Son Yazılar