iPhone 12 Pro Max Türk Bayrağı Duvar Kağıdı Resimleri İndir

Merhaba arkadaşlar bu paylaşımımda sizlere Apple’ın şu anki en üst seviye akılı telefonu iPhone 12 pro max için en güzel Türk bayrağı resimlerini paylaşıyorum. En güçlü iPhone modeli olan iPhone 12 pro max ekranı ise piyasada anki en iyi ekrana sahip diyebiliriz. Zira ekran özellikleri en son teknolojileri barındırmaktadır.

Yeni iPhone 12 Pro max  alanlar ve Türk bayrağı sevdalıları için bir kaç tane iPhone Türk bayrağı görselleri paylaşalım dedik. Birbirinden güzel bayrakları iPhone 12 pro max ekranı ile uygun 2778 x 1284 piksel çözünürlükte ayarlanmıştır. Sizlerde iPhone 12 Pro Max arkaplan resimlerini bu çözünürlükte indirebilirsiniz.

Ekran Özellikleri

  • Super Retina XDR ekran
  • 6.7 inç (diyagonal) tam ekran OLED
  • 458 ppi ekran yoğunluğu
  • 2778 x 1284 piksel çözünürlük

 

Afis

Next Post

Artvin Manzaralı Türk Bayrağı Resimleri

Çar Nis 7 , 2021
Türkiye’nin karadeniz tarafında bulunan Artvin, orta çağ’da Gürcistan’ın bölgelerinden biri olan Klarceti’deki yerleşmelerden biriydi. Artvin önemli yolların geçtiği bir konumda bulunmaktaydı. Bir yandan Erzurum, Bayburt, Ardahan ve Ardanuç’a, diğer yandan Batum ve Hopa’ya açılıyor. Günümüze doğal güzelliği ile terli yabancı turistlerin ilgisini çeken şehirde bir çok noktada güzel manzaralar bulunmaktadır. […]

Son Yazılar