Artvin Manzaralı Türk Bayrağı Resimleri

Türkiye’nin karadeniz tarafında bulunan Artvin, orta çağ’da Gürcistan’ın bölgelerinden biri olan Klarceti’deki yerleşmelerden biriydi. Artvin önemli yolların geçtiği bir konumda bulunmaktaydı. Bir yandan Erzurum, Bayburt, Ardahan ve Ardanuç’a, diğer yandan Batum ve Hopa’ya açılıyor. Günümüze doğal güzelliği ile terli yabancı turistlerin ilgisini çeken şehirde bir çok noktada güzel manzaralar bulunmaktadır.

Özellikle Türk bayraklı manzaralar doğa ile birleşince harika manzaralar ortaya çıkartıyor. Dağları, tepeleri, kayalıkları, virajları bitmeyen Artvin de bir çok noktada çekilen Türk bayrağı görselleri sizler için bir araya getirdik. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz manzara resimleri az olsa da zamanla bu yazımıza eklenecektir.

Artvin Manzaralı Türk Bayrağı Görselleri

Afis

Next Post

Türkiye’nin ilk Milli Bayrak Müzesi Sergilenmeye Başlandı

Cum Nis 9 , 2021
Türkiye’nin ilk Milli Bayrak Müzesi Sergilenmeye Başlandı Türkiye’nin ilk milli bayrak müzesinde ‘tarih’ sergileniyor. İzmir’deki Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) tarafından açılan ‘Bayrak Bilim ve Türk Bayrakları Müzesi’ tarihe ışık tutuyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, “Kayıt altına almak, farkındalığı tekrar oluşturmak, sadece Türk bayrağı değil, dünya bayraklarının […]

Son Yazılar